022esipostKunsti õpetamine ja õppimine tänapäeval vajab ka arvutil töötamise ja kujundamise oskust. Kunstikooli õppekavadesse on teiste õppeainete kõrval lülitatud fototöötluse ja arvutigraafika algteadmiste omandamine. Vastavate õppeainete rakendamiseks oli koolil vajaka korralikust arvutipargist. Foto- ja graafikatöötlus seab arvutitele kõrgendatud nõudmised.

Viimastel aastatel on Võru Kunstikoolil õnnestunud erinevate projektide abiga soetada kaks sobilikku arvutit ja värviprinter. Tänu Krediidipangale, kes kooli taotluse heaks kiitis, lisandus neile veel kolm arvutit koos 24 tolliste monitoridega. Seoses sellega on tunduvalt paranenud fotoklassi õpilaste töö ja järgnevast õppeaastast alustavad arvutigraafika ja fototöötluse õpet ka põhiõppe grupid.

Võru Kunstikooli õpilased ja õpetajad tänavad

Krediidipanka ja Krediidipanga Võru kontori juhatajat härra Elmar Tiitu, kelle abiga sponsorlus teoks sai!

Liia Leppik

direktor/õpetaja