OLYMPUS DIGITAL CAMERAVõrumaa Keskraamatukogu lasteosakonna tähesaalis on avatud valgustite näitus „Talvevalgus“ (12. dets 2011–31. jaan 2012).

Väljapanek koosneb Võru maakonna üldhariduskoolide ja Võru Kunstikooli õpilaste disainitud põnevatest ja eriilmelistest valgustitest.

Näitusel esinevad põhiõppe õpilased: Timo Thal, Meril Mändik, Seliin Soidla, Pille-Riin Vanamets, Epp Vendt (II kursus), Maarja-Liisa Mark (huvi e osaõpe), Keiu Grossberg, Lisanne Järv (III kursus) ja Kirsten Kiholane (V kursus). Käsitööõpilaste valgustid valmisid ühistööna: Maria Kall, Kerttu Kuhi, Hanna Ahelik, Lenna Eneli Räim, Karmen Lennuk („Lumevalgus I “) ja Laura Kall, Geret Perv, Helen Sootee, Helen Karita Räim („Lumevalgus II “).  Õpilasi juhendasid õpetajad Urve Mill ja Ülle Hummal.