011esipost30. mail toimus k/m Kannel Sinises saalis kunstikooli 2011/12 õ-a lõpuaktus.

Kiidu- ja tänusõnu jagasid lõpetajatele, vanematele ja õpetajatele kooli direktor Liia Leppik ja abilinnapea Kersti Kõosaar. Toreda meeleolu lõi meie oma Katariina tantsulaste esinemine.

Seoses Võru Kunstikooli erinevate õppekavade vastavate astmete lõpetamisega said kunstikooli tunnistuse 20 tublit noort.

Lõputööde hindamiskomisjoni otsuse alusel ja seoses põhiõppe õppekava läbimisega said põhiõppe lõputunnistuse: Gerli Kõiv, Kirsten Kiholane, Anna-Liisa Urm, Kai-Riin Olesk, Lenne Raa, Karoline Otsaru ja Hedvig Andrejev.

Astmete tunnituste saajateks tunnistati:

käsitöö I astme õppekava läbinu tunnistus: Hanna Ahelik ja Lenna Eneli Räim; II astme õppekava läbinu tunnistus: Laura Kall ja Helen Karita Räim; IV astme õppekava läbinu tunnistus: Helena Rannala;

tantsu I astme õppekava läbinu tunnistus: Karmen Lennuk, Hanna-Liisa Kaaristo, Elery Org, Gerda Paltsar, Kristiina Kibena, Kristiine Kiitsak, Meeri Emili Mõts; tantsu II astme õppekava läbinu tunnistus: Berta Härsing

Ühiselt söödi torti ja jäädvustati pidulikku hetke.