Tabel ei ole lõplik – kui keegi lõpetanutest omab infot parandusteks või täiendusteks, andke palun märku aadressil kunstikool@voru.ee

nimi Võru Kunstikooli õppegrupp, lõpetamise aasta kõrgkool, kutsekool
Kristjan Rauba põhiõpe, 2004 Tallinna Tehnikakõrgkool, rakendusarhitektuur
Mari Paulus põhiõpe, 2004 Tallinna Ülikool, Lähis-Ida ja Aasia kultuurilugu
Hanna Haring täiendõpe, 2005 Eesti Kunstiakadeemia, moedisain
Maria Laanelepp põhiõpe + täiendõpe, 2005 Tartu Kõrgem Kunstikool, meedia- ja reklaamikunst
Margit Soome põhiõpe + täiendõpe, 2005 Tallinna Tehnikakõrgkool, rakendusarhitektuur
Saile Mägi põhiõpe, 2005 Tartu Ülikool, ajakirjandus
Eleri Palgi põhiõpe, 2005 Tallinna Tehnikakõrgkool, rõivaste tehniline disain
Liisu Tool põhiõpe, 2005 Tartu Kõrgem Kunstikool, mööbliosakond
Aulikki Puniste põhiõpe + täiendõpe, 2006 Euroakadeemia, moedisain
Stella Lillemets täiendõpe, 2006 Eesti Kunstiakadeemia, metallikunst
Laura Vähi põhiõpe + täiendõpe, 2006 Tartu Kõrgem Kunstikool, maalingud
Tanel Tolsting täiendõpe, 2006 Tartu Kõrgem Kunstikool, maalingud;Tartu Ülikool, maalikunst
Lauri Veiderpass põhiõpe, 2006 Tallinna Tehnikaülikooli Tartu kolledž, ehitiste restaureerimine
Daniel Taro täiendõpe, 2006 Tallinna Ülikool, kunstiteraapiad
Anniki Kevvai põhiõpe, 2006 Tallinna Tehnikakõrgkool, rakendusarhitektuur
Mari Aia põhiõpe + täiendõpe, 2007 Tallinna Tehnikaülikooli Tartu kolledž, ehitiste restaureerimine
Katri Järvpõld põhiõpe, 2007 Euroakadeemia, sisearhitektuur
Anželika Mändmaa põhiõpe + täiendõpe, 2008 Euroakadeemia, moedisain
Kersti Pettai täiendõpe, 2008 Tartu Ülikool, maalikunst
Tuuli Lillemäe täiendõpe, 2008 Tallinna Ülikool, kunstiõpetus
Hurmet Ruusmaa põhiõpe + täiendõpe, 2009 Tartu Ülikool, klassikaline filoloogia
Katrin Mägi täiendõpe, 2009 Tartu Kõrgem Kunstikool, nahaosakond
Mihkel-Kristjan Pant täiendõpe, 2009 Tartu Kõrgem Kunstikool, meedia- ja reklaamikunst
Geilia Schmeimann põhiõpe + täiendõpe + huviõpe, 2010 Räpina Aianduskool, floristika
Kaisa Irašin põhiõpe + täiendõpe, 2011 Tartu Kõrgem Kunstikool, nahaosakond
Kätlin Eskla põhiõpe + täiendõpe, 2011 Tartu Kõrgem Kunstikool, mööbliosakond
Liisi Rauba põhiõpe, 2011 Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, rõivadisain
Therese Sild põhiõpe, 2011 Tartu Kõrgem Kunstikool, tekstiiliosakond
Gredy Udras põhiõpe, 2011 Tallinna Tehnikakõrgkool, rõivaste tehniline disain
Ave Nurmeots põhiõpe, 2011 Business Academy Aarhus (Taani), multimeedia disain ja kommunikatsioon
Kateriina Frolova põhiõpe + täiendõpe, 2011 TAFE Sidney (Austraalia), moedisain
Agur – Andri Tarmo täiendõpe, 2012 Tallinna Tehnikaülikool, arhitektuur
Anna-Liisa Urm põhiõpe, 2012 Luua Metsanduskool, maastikuehitus
Janar Prutt eelõpe + põhiõpe + täiendõpe, 2013 Eesti Kunstiakadeemia, disain
Joosep Sepp eelõpe + põhiõpe, 2013 Tartu Kunstikool, kujundusgraafika
Johan Hallimäe põhiõpe, 2013 Eesti Kunstiakadeemia, arhitektuur
Kristel Onno fotokunst + täiendõpe, 2013 Viljandi Kultuuriakadeemia, kultuurikorraldus
Saamuel Rammo põhiõpe, 2013 Tallinna Tehnikaülikool, arhitektuur
Emma-Lotta Kägo põhiõpe, 2013 Räpina aianduskool, aednik
Janeli Sikaste tants, 2014 Tallinna Ülikool, koreograafia
Rainer-Gregor Parijõgi põhiõpe + täiendõpe, 2014 Viljandi Kultuuriakadeemia, rahvuslik metallitöö
Keiu Grossberg põhiõpe, 2014 Tartu Kõrgem Kunstikool, meedia- ja reklaamidisain
Anet Plakso täiendõpe, 2015 Tartu Kõrgem Kunstikool, nahaosakond
Helen Bondarev täiendõpe, 2015 Tartu Kunstikool
Kerttu Mölder põhiõpe + täiendõpe, 2015 Tartu Kunstikool, dekoraator
Britten Piller põhiõpe, 2015 Eesti Kunstiakadeemia, kunstiteadus ja visuaalkultuur
Kelli Puusepp noorte kunstistuudio (endine täiendõpe), 2017 Eesti Kunstiakadeemia, sisearhitektuur
Stefani Vissel noorte kunstistuudio (endine täiendõpe), 2017 Eesti Kunstiakadeemia, vabade kunstide teaduskond