2017

tants, I aste
Maarja Jääts,            Loreen Kääpakaust,           Elis Linnasaar,
Loora-Lee Mürk,       Anna-Marta Müürsepp,      Norelle Noortauts,
Kaisa Olesk,              Anna Elise Pensa,             Maarika Laanemets,
Veroonika Semmel,   Milana Avdashova,            Kaisa Tull,
Keitlin Kendaru
õpetaja: Ly Berišvili ja Janeli Sikaste

tants, II aste
Nora Heinsoo,          Nora Peri,                        Liisa Timmi,
Sofia Semevsky
õpetaja: Ly Berišvili ja Janeli Sikaste

tants, III aste
Laura Kall,                Liset Kivioja,                   Kristiina Kõrbe
õpetaja: Ly Berišvili ja Janeli Sikaste

2016

tants, I aste 4a õppekava
Emma Luht,      Brita Mia Marran,     Kirke-Marie Plakso,
Karmel Ader,     Kirke Marie Plakso
õpetaja: Ly Berišvili

tants, III aste 4a õppekava
Marianna Mihailenko
õpetaja: Ly Berišvili

2015

tants, I aste 4a õppekava
Erika Prihodko,       Kerli Tasso,     Triinu-Liis Tarros,
õpetaja: Ly Berišvili

tants, II aste 4a õppekava
Kristiina Kibena,          Elery Org,              Elis Raal,
Kertu Murde,               Maria Kall,            Kaisa Vink,
Lisbet Luik,                 Vanessa Helm,     Kristiine Kiitsak,
õpetaja: Ly Berišvili

tants, III aste 4a õppekava
Mirja Pedaja,             Kristiina Mihailenko,         Sandra Ilves,
õpetaja: Ly Berišvili

2014

tants, I aste 4a õppekava
Miia Isabel Anipai,       Laura Kääpakaust,     Gertel Lisett Laine,
Kärt Munski,               Berta Elyse Palk,     Nora Peri,
Marian Puusepp,         Sofia Semvsky,        Melani Väits,
Getriin Meister,           Anette Rauk,          Agate Tillmann
õpetaja: Ly Berišvili

tants, II aste 4a õppekava
Regina Fluss,             Keitlin Kääpakaust,    Karin Leies,
Teele Lumi,               Laura Kall,            Grete-Janette Teesalu,
Kristiina Kõrbe,          Meril Mändik,          Pille-Mai Roots,
Sandra Ilves,             Kristiina Mihailenko,  Marianna Mihailenko,
Marie Helena Mõistus, Kairi Ojaveer,         Mirja Pedaja
õpetaja: Ly Berišvili

tants, III aste 4a õppekava
Stiina Harak,             Jane Lüitsepp,         Johanna Riivik,
Janeli Sikaste
õpetaja: Ly Berišvili

2013

tants, I aste 4a õppekava
Geir-Melany Andrejev,      Nora Heinsoo,      Crislin Kuklase,
Eilika Laanemets,            Kertu Peelo,           Annabel Runtal,
Roosmarii Räim,              Liisa Timmi,          Lisett Maandi
õpetaja: Ly Berišvili

tants, II aste 4a õppekava
Ethel Linnasaar,               Karolin Ossip,                  Brigitta Pille,
Liisbet Reeman,                Merit Väits,                     Elen Halimonenko,
Liset Kivioja,                      Mariete Kuur,                 Annaliisa Siidra,
Merlin Aasa,                       Kristiine Haukamägi
õpetaja: Ly Berišvili

tants, III aste 4a õppekava
Signe Lillipuu
õpetaja: Ly Berišvili

2012

käsitöö, I aste 3a õppekava
Hanna Ahelik,                    Lenna Eneli Räim
õpetaja: Ülle Hummal

käsitöö, II aste 3a õppekava
Laura Kall,                         Helen Karita Räim
õpetaja: Ülle Hummal

käsitöö, IV aste
Helena Rannala
õpetaja: Ülle Hummal

tants, I aste 4a õppekava
Karmen Lennuk,            Hanna-Liisa Kaaristo,           Elery Org,
Gerda Paltsar,                 Kristiina Kibena,                     Kristiine Kiitsak,
Meeri Emili Mõts
õpetaja: Ly Berišvili

tants, II aste 4a õppekava
Berta Härsing
õpetaja: Ly Berišvili

2011

eelõpe, süvaõppe I aste 4a õppekava
Karolin Eks,                   Cätli Märtin,
Kristjan Piller
õpetajad: Inna Süving, Angela Orro, Urve Mill

käsitöö, I aste 3a õppekava
Maria Kall,                   Arete Niinemets
õpetaja: Ülle Hummal

keraamika 4a õppekava
Kaspar Süvaorg
õpetajad: Maarja Vilsar, Urve Mil

tants, I aste 4a õppekava
Vanessa Helm,          Gerda Narusk,           Kaisa Vink,
Elise Marie Olesk,    Maria Kall,                  Rahel Ariel Kaur,
Lisbet Luik,                Kertu Murde,            Victoria Vlassenko,
Elis Raal,                     Scarlett Veske
õpetaja: Ly Berišvili

tants, II aste 4a õppekava
Kairi Ojaveer,          Signe Lillipuu
õpetaja: Ly Berišvili

tants, II ja III aste 4+4a õppekava
Carolin Kikkas,         Kristiin Meos,           Kristi Paakspuu,
Marleen Reemann, Mirjam Vikisk
õpetaja: Ly Berišvili

tants, III aste 4a õppekava
Katrin Kuus
õpetaja: Ly Berišvili

2010

käsitöö, I aste 3a õppekava
Helen Karita Räim,    Laura Kall,      Geret Perv
õpetaja: Ülle Hummal

käsitöö, II aste 3a õppekava
Leana Tiks,                  Sälly Jaaska
õpetaja: Ülle Hummal

tants, I aste 4a õppekava
Regina Fluss,            Sofija Halimonenko,   Karin Leies,
Ethel Linnasaar,      Meril Mändik,               Brigitta Pille,
Sirelin Punt,              Liisbet Reemann,        Grete-Janette Teesalu,
Liisa Veddel,             Merit Väits,                   Keitlin Kääpakaust,
Karolin Ossip,           Teele Lumi,                   Maryleen Karise,
Elen Halimonenko, Liset Kivioja,                Kristiina Kõrbe,
Liis Laul,                     Anete Lokk,                   Marleen Kääpakaust,
Maarja-Liisa Mark, Kelli Puusepp,              Keiu Puusepp,
Pille-Mai Roots,       Laura Ruuder,              Annaliisa Siidra,
Johanna Riivik,        Marianna Mihailenko, Mariete Kuur,
Laura Kall
õpetaja: Ly Berišvili

tants, II aste 4a õppekava
Kati Boitsova,           Kseniya Borovichuk,    Stiina Harak,
Marili Juhkam,        Karola Juss,                      Maarja-Liis Jänes,
Aveli Ladva,             Jane Lüitsepp,                 Kristiina Mihailenko,
Ave Nurmeots,        Mirja Pedaja,                    Marie Helena Mõistus,
Janeli Sikaste,          Sandra Ilves
õpetaja: Ly Berišvili

tants, III aste 4a õppekava
Johanna Jõelaid
õpetaja: Ly Berišvili