Seoses mõningase viiruse leviku piirangute leevenemisega toimub Võru Kunstikoolis alates 3. maist 2021 hübriidõpe: individuaalõpe, õuetunnid ja osaliselt distantsõpe.

Üle pika aja saavad õpetajaga kokku ka eelkooliealised, nii tantsu- kui kunsti õppesuunal.

Seda, millisel päeval ja kellaajal ja kuhu tuleb tulla, teatab teile oma grupi- või aineõpetaja. Vaata ka eKooli!

Kui sa pole oma tunni kohta teavet saanud või õpetaja pole sinuga mingil põhjusel kontakti saanud, võta julgelt ise oma õpetajaga ühendust.

Vajadusel leiab õpetajate kontaktid kunstikooli kodulehelt kontaktide alt:  https://vorukunstikool.edu.ee/kontakt/

Hoiame kinni kehtivatest piirangutest:

* Kanname siseruumides maski (erandiks alla 12-aastased)

* Jälgime ruumides 2+2 reeglit – koos saavad liikuda kuni 2 inimest, kes hoiavad teistest 2-meetrist vahemaad

* Siseruumides peab täituvus olema maksimaalselt 25% ulatuses

* Haigena püsin kodus