aadress Lembitu tn. 2, VÕRU 65608
telefon 78 280 31 –  õpetajate tuba
  78 243 26 –  direktor
pank SEB Pank a/a EE241010220032995018
  Swedbank a/a EE752200221023375313
reg.nr. 75029332
koolitusluba nr 2814HTM
e-post kunstikool@voru.ee
koduleht vorukunstikool.edu.ee

 

NIMI  AMET TELEFON E-POST
Liia Leppik direktor/õpetaja +372 782 4326 liia.leppik@voru.eekunstikool@voru.ee
    +372 53 433 696  
Kristiina Musto õppealajuhataja +372 782 8031 kristiina.musto@voru.eekunstikool@voru.ee
Aime Kivine sekretär +372 782 8031 aime.kivine@voru.eekunstikool@voru.ee
Tiina Suumann kunstiõpetaja +372 53 622 642 tin.pin@gmail.com
Angela Orro kunstiõpetaja +372 50 690 38 orroangela8@gmail.com
Inna Süving kunstiõpetaja +372 52 997 97 inna.syving@tamula.edu.ee
Urve Mill kunstiõpetaja +372 50 579 35 urvemill@hot.ee
Tanel Tolsting kunstiõpetaja +372 53 741 999 tanel.tolsting@gmail.com
Maiden Paljak kunstiõpetaja +372 58 093 868 maiden.paljak@eesti.ee
Ly Berišvili tantsuõpetaja +372 53 821 120 katli@hot.ee
Janeli Sikaste tantsuõpetaja +372 53 743 061 sikastejaneli@gmail.com
Ene Krillo koristaja