põhi2Võru Kunstikool viis õpilastööde näituse Aluksnesse.

Näitus „Sini-must-valge“ sai koostatud spetsiaalselt Aluksne Kunstikooli 25.sünnipäevaks tutvustamaks sealsetele kunstiõppuritele meie koolis tehtud loomingut. Nagu  näituse pealkirigi ütleb, on näitust läbiv koloriidivalik sinine, must ja valge ning paljudel töödel kujutatatud meie kaunist Eestimaad ja inimesi. Näha saab näitust novembrikuu 2015 lõpuni Aluksne Kunstikooli galeriis.

Võru ja Aluksne Kunstikooli seovad kauaaegsed sõprussidemed, vastastikku on tutvutud kooli- ja õpetamissüsteemidega huvihariduse tasandil, külastatud  koolimaju ja näitusi, samuti on meie kool osalenud lätlaste korraldatud rahvusvahelises projektilaagris.

Suured tänud Anita Velinale ja kooli direktorile Ojars Velinšile järjekordse sooja vastuvõtu eest!