26.  mail toimus Kandles Võru Kunstikooli 2016/17 õ-a lõpuaktus.

Mõnusa rütmi saatel avasid aktuse Võru Muusikakooli kitarri ja rütmipillide õpilased Mart Marguse ja Heino Kalveti juhendamisel. Kiidu- ja tänusõnu jagas lõpetajatele, vanematele ja õpetajatele kooli direktor Liia Leppik. Kooliperet oli tervitama tulnud ka Võru abilinnapea Sixten Sild. Sõna võtsid kooli hoolekogu esinaine Inge Järvpõld ja põhiõppe lõpukursuse juhendaja Tiina Suumann. Õpetajaid tänas põhiõppe lõpetaja Liisa Veddel.

Tänavu vääris tunnustamist 27 kunsti ja tantsu õpilast.
Põhiõppe lõputunnistuse sai 7 õpilast: Karmel Ader, Eva Grete Huul, Katariina Kraak, Helen Cornelia Kuklane, Kärol Pilberg, Iiris Tisler ja Liisa Veddel;
tantsuõppe I astme tunnistuse sai 13 õpilast: Maarja Jääts, Loreen Kääpakaust, Elis Linnasaar, Loora-Lee Mürk, Anna-Marta Müürsepp, Norelle Noortauts, Kaisa Olesk, Anna Elise Pensa, Maarika Laanemets, Veroonika Semmel, Milana Avdashova, Kaisa Tull, Keitlin Kendaru;
tantsuõppe II astme tunnistuse sai 4 õpilast: Nora Heinsoo, Nora Peri, Liisa Timmi, Sofia Semevsky;
tantsuõppe III astme tunnistuse sai 3 õpilast: Laura Kall, Liset Kivioja, Kristiina Kõrbe.

Palju õnne kõigile lõpetajatele ja astmete tunnistuste saajatele!

Valikut lõpuaktuse piltidest saab näha SIIT.
Kaunid hetked tabas pildile fotograaf Tõnis Anton.

Kõiki pilte on võimalik näha ja mälupulgale võtta õpetajate toas (juunis, E-R kell 10-14).