25. mail toimus Kandles Võru Kunstikooli 2017/18 õ-a lõpuaktus.

Kaunite klaverihelide saatel avasid aktuse Võru Muusikakooli klaveriõpilased, õpetaja Nadežda Sergejeva juhendamisel. Kiidu- ja tänusõnu jagas lõpetajatele, vanematele ja õpetajatele kooli direktor Liia Leppik. Kooliperet oli tervitama tulnud ka Võru abilinnapea Sixten Sild ja sõna võttis põhiõppe lõpukursuse juhendaja Tanel Tolsting.

Tänavu vääris tunnustamist 18 kunsti- ja tantsuõpilast.
Põhiõppe lõputunnistuse sai 9 noort õpilast: Katre Harak, Elise Marie Kõiv, Netty Künnerpä, Aliis Lang, Birgit Leetjõe, Elise Marie Olesk, Kertu Peelo, Emma Anete Samuel, Sandra Sulg;
tantsuõppe I astme tunnistuse sai 3 õpilast: Claudia Mokrik, Gloria Taaber, Jaana Koppel;
tantsuõppe II astme tunnistuse sai 6 õpilast: Anett Laidver, Kärt Munski, Kertu Peelo, Marian Puusepp, Liisa Timmi, Janely Haljaste.

Palju õnne kõigile lõpetajatele ja astmete tunnistuste saajatele!

Valikut lõpuaktuse piltidest saab näha SIIT.
Pilte saab tellida SIIT.
Kaunid hetked tabas pildile fotograaf Tõnis Anton.