Võru Kunstikool kutsub kõiki kunstihuvilisi noori 17. – 19. juunil 2019 osalema kolmepäevases linnalaagris.

Võru Kunstikooli linnalaager SUVI! VÄRVID! PÄIKE! toimub 17.-19. juunil 2019 Võru linnas ja kunstikooli ruumides (Lembitu 2, III korrus).
Laagris avastame koos värve, vorme ja materjale, joonistame ja maalime nagu päris kunstnikud linnaruumi ilusates ja põnevates kohtades. Laagrisse on oodatud kõik 7-16 aastased noored, oluline on vaid huvi ja rõõm kunstist ja isetegemisest.

Laagri päev algab kell 10.00 ja lõppeb 15.30. Lõunapaiku teeme väikese vaheaja toiduampsuks ning omavahel tutvumiseks ja mängimiseks. Ööbimist linnalaagris ei toimu.

Laagri maksumus 40€ (sisaldab lõunaampsu), Võru Kunstikooli õpilastele 10€.

Laagrisse registreerimine hiljemalt 17. maiks 2019. Laagrisse registreeri SIIT

Tule vahvasse linnalaagrisse ja võta sõber ka kaasa. Kiirusta, kohtade arv on piiratud!

Kohtumiseni laagris!