Veebruaris 2020 toimunud Võru maakonna kunstiolümpiaadi piirkondlikus voorus näitasid taas kõrget taset kunstikooli praegused ja endised õpilased.

Põhikooli vanuserühmas saavutas I koha kunstikooli V kursuse õpilane Jane Mustrik (Võru Kreutzwaldi Kooli 8. klass). Zürii kiitis Jane töödes leidlikkust, huumorimelt, enesekindlust ja head värvitunnetust.

Gümnaasiumi vanuserühmas saavutas I koha kunstikooli vilistlasne Helen Cornelia Kuklane (Võru Gümnaasiumi 12. klass). Zürii hindas Helen Cornelia kodust ülesannet väga huvitavaks põnevate tehnikatega tehtud tööks ja loovtöös kiideti originaalset, läbimõeldud ideed, disainerlikku kätt ja lõpptulemuse ilusat vormi.

Soovime edu Janele ja Helen Corneliale esinemiseks kunstiolümpiaadi finaalis Tallinnas. Hoidke kõrgel Võru lippu!