Avame VÕRU KUNSTIKOOLI digitaalse aastanäituse – DIGIAEG!

Võib öelda, et eestlaste jaoks on internet püha ja tehnoloogia poole vaadatakse lootusrikkalt. Sellest sai ka ajendatud meie näituse teema.

Kas digimaailm on meid täiesti endasse imenud või mitte päris? Õhus olid küsimused – Mis on nuti- ja digiajastu võlud ja valud, kas ja kuidas elektroonika meid aitab ning kuidas piirab? Mis jääb, mis muutub ja milleks muutub?
Kõiki asju maailmas ei saa ja ei ole ka mõttekas digitaliseerida, tehnoloogia pole mingi võluvahend, kuid siiski, hästi kasutades on see asendamatu tööriist.
Kes oleks võinud arvata, kui õppeaasta teema sai sügisel kinnitatud, et kevadel meie kõigi digipädevused proovile pannakse; et tehnoloogilised vidinad tulevad appi, kui õpilased ja õpetajate kokku saada ei tohi ja seoses eriolukorraga igapäevaelu suures mahus ekraanide sisse poeb.

Näituse leiab SIIT!

Põnevat näituseelamust!

Näitusel esinevad kõik Võru Kunstikooli kunsti õppesuuna õpilased.
Õpilasi juhendasid õpetajad: Tiina Suumann, Inna Süving,Triin Kristerson, Urve Mill ja Liia Leppik.