Oktoobrikuus saab Tallinna vanalinnas, Kullo galeriis näha vabariiklikku kunstikoolide lõputööde näitust.

Näituse korraldas Eesti Kunstikoolide Liit, eesotsas Piia Saak (Lihula Muusika- ja Kunstikool) ja Liia Leppik (Võru Kunstikool).
Näitusetöid laekus erinevatest Eesti kunstikoolidest, esindatud on: Kiviõli, Kose, Kohila, Lihula, Märjamaa, Pärnu, Põltsamaa, Puka, Tartu, Vändra, Viimsi, Võru, Ahtme, Kiili ja Haapsalu.
Näitusel saab näha traditsioonilist graafikat, joonistust ja maali, aga ka digikunsti, põnevaid vormi- ja metallitöid, tekstiilikunsti ja valgusinstallatsiooni.

Võru Kunstikooli lõpetajate töödest valiti näitusele Helen Cornelia Kuklase, Iiris Tisleri ja Elise Marie Oleski lõputööd. Palju õnne!

Näitust saab Kullo galeriis külastada kuni 30. oktoobrini.

Vaata galeriid.