Võrumaa
osalesid
loomingulised, andekad
ja töökad noored.

Sel õppeaastal oli põhiteemaks barokk ja rokokoo. Teadmiste osas tuli lisaks  heale stiili tundmisele teada kunstimõisteid, kirjutada lünktekst, tunda erinevate rahvaste rahvakunsti, eristada skulptuuri valmistamise tehnikaid jpm. Oskuste voorus valmistasid põhikooli õpilased kodus tehtud autoportreele raami ja gümnasistide ülesanne oli vastupidi, kodus tehtud raami tuli maalida portree.

Žürii koosseisu kuulusid noored Võru kunstnikud: Sigrid Liira, Silver Marge ja Mari Škerin.

Põhikooli arvestuse I koht Hiie Utsu (Võru Kesklinna Kool), II koht Ketlin Häelme (Võru Kesklinna Kool), III koht Karin Raudsepp (Võru Kesklinna Kool/ Võru Kunstikool).

Gümnaasiumi õpilaste seas I koht Jane Mustrik (Võru Gümnaasium), II koht Marie Martine Lupp (Võru Gümnaasium/ Võru Kunstikool), III koht Marta Kaiv (Parksepa Keskkool).

Kiitus kõigile õpetajatele, kes noori olümpiaadiks ette valmistasid ning osalejate tänu korraldamise eest kunstiõpetuse aineühenduse juhile Merit Süvingule ja meie õpetaja Tiina Suumannile.

Pildid