Suur, suur tänu
kõikidele õnnitlejatele
heade soovide eest!

10. mail tähistasime oma kooli 20. sünnipäeva aastanäituse “ Nii ja naa, sinna-tänna, üht- ja teistviisi” avamisega ja Katariina tantsutrupi kontsertetendusega” ÜHE PINTSLI LUGU” Võru Kandles.
Kõik, mis eelnes peoõhtule, on teada vaid meile😁,  kuid see oli vaeva väärt! Juba näituse avamisele tulnuid oli rõõmustavalt palju ja siiras tänu saalitäiele publikule, kes te tulite meid vaatama ning meiega koos sünnipäeva pidama! Tänud kõikidele õnnitlejatele, kes ilusate soovidega meid üle külvasid! Oleme rõõmsad Võru linnapea Kalvi Kõva tunnustuskirja üle ning uhked tantsuõpetaja LY Berishvili tunnustamise üle Eesti haridus- ja teadusministri  Kristina Kallase tänukirjaga.
Toredaid emotsioone ja mälestusi jagus ka koosviibimisel Kunstikoolis koos endiste õpetajate ja kutsutud külalistega.
Võru Kunstikool 20- see on loomerõõm, järjepidevus ja koostöö!

Vaata pilte õhtust koos  tantsu ja kunstiga  siin